Monthly Archives: May 2018

Z mistrovství ČR ve 24h MTB jsme neodjeli s prázdnou

Tags :

Category : Články

Jihlava o víkendu 18. - 20. 5. 2018 přivítala více než 250 účastníků ultramaratonského cyklistického klání, na kterém jsme nemohli chybět. Jihlavská 24 MTB byla již 8. ročníkem v pořadí a letos byl závod zařazen do seriálu jako mezinárodní mistrovství České Republiky 24 hodin MTB. Po hojné sklizni pódiových umístění náš tým drží vysoké tempo a domů si dovezl jak 1. místo v kategorii 40 plus, tak i mistrovský titul v kategorii solo open.

Týmová spolupráce byla znát a díky ní Martin Palásek dovezl první místo ve veteránské kategorii s nájezdem 420 km a Martin Hovanec titul mistra republiky a zároven abolutního vítěze v kategorii solo s nájezdem 428 km.

Konkurence byla velká, ale ta největší výzva sezóny se teprve blíží. Za dva týdny nás čeká mistrovství Evropy na Slovensku, kde změříme síly na mezinárodní úrovni.


Pódiová umístění pro EXPOSPED MTB Team

Tags :

Category : Články

V Kuchyni na Slovensku o víkendu odstartovalo klání 24 hodin MTBIKE JAM (ultramaraton horských kol). 24 hodin závodění na trati dlouhé 6,2 km s převýšením 110 m přineslo nejen zisky medailových pozic pro náš tým, ale také absolutní vítězství v závodě.

V kategorii SOLO 24 muži 40-54 získal Martin Palásek 1. místo s celkovým nájezdem 414 km (69 kol). Martin Palásek se také stal absolutním vítězem a v současné době tak vede v tabulkovém úmístění Československého seriálu 24 hodin MTB.

Stříbro jsme vybojovali v obsazenější kategorii SOLO 24 muži OPEN, kde si pro 2. místo dojel Martin Hovanec s celkovým počtem 65 kol a nájezdem 390 km.

Fotogalerie ze závodu je zde.

Těšíme se na další závody a zisky medailí. Příště startujeme v Jihlavě (Jihlavská 24 MTB), budeme rádi, když nás přijdete podpořit a fandit.